Коломойський хоче просити мільярди у Росії

13 листопада 2019 Економіка, Політика
Share Button
Ігор Коломойський. Фото: Економічна правда
Олігарх Ігор Коломойський вважає, що Україні варто відвернутися від Заходу і налагодити відносини з Росією.

Про це він заявив в інтерв’ю New York Times.

Один з найвпливовіших українських бізнесменів заявив, що фінансування з Росії може замінити кредити МВФ.

«Ми готові взяти у росіян 100 мільярдів доларів. Я думаю, що вони з радістю нам їх дадуть», – зазначив олігарх.

Неоднозначну заяву Коломойський зробив саме напередодні візиту місії МВФ в Україну, який призначений на 14 листопада. На думку олігарха, Україна не має шансів в боротьбі проти РФ, пише РБК-Україна.

«Люди хочуть миру, хорошого життя, вони не хочуть воювати. А ви, – Америка, – змушуєте нас воювати і навіть не даєте нам грошей за це», – додав Коломойський.

Заява Коломойського, який у 2014 році фінансово підтримував українську армію в боротьбі з РФ, може бути пов’язана з позицією МВФ щодо ситуації з ПриватБанком.

Нагадаємо, напередодні видання The Wall Street Journal із посиланням на джерела, близькі до переговорів між МВФ і Україною, повідомило, що поки команда Зеленського не змусить Коломойського повернути гроші, нових траншів МВФ не буде.

У фонді вважають, що Україні необхідно зменшити роль держави та олігархів в економіці та продовжувати структурні реформи задля досягнення макроекономічної стабільності.

Починаючи із четверга, 14 листопада, український уряд та Національний банк України продовжать обговорення нової програми з Міжнародним валютним фондом у Києві, повідомила вчора міністерка фінансів Оксана Маркарова.

Нагадаємо, поліція розслідує законність продажу журналу «Фокус» в 2013 році, коли половиною корпоративних прав на ЗМІ володіли Коломойський-Боголюбов.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі