Коломойський оцінив ймовірність свого повернення в український футбол

13 вересня 2021 Спорт
Share Button
Фото "Діла"
Колишній президент "Дніпра" Ігор Коломойський зізнався, що має багато інших справ і не горить бажанням знову перейматися футбольними баталіями.

Про це він сказав у коментарі програмі “Великий футбол”.

“Чи скучив я за футболом? Та ні, не сильно. Просто в Києві з оказією опинився от і запросили на матч “Шахтаря” і СК “Дніпро-1”.

Звісно ж вболівав за дніпрян. Гра команди Ігора Йовічевіча мені дуже подобається, є шалений потенціал. Але я не беру жодної участі в житті СК “Дніпро-1”. З Юрієм Березою давно не спілкувався. Напевно, років півтора-два тому.

Щодо “Шахтаря” Де Дзербі… Команда з великим потенціалом. Але треба ще час, адже він лише прийшов. Подивимося, попереду велике випробування – Ліга чемпіонів. А наступного року і зовсім не буде прямого потрапляння, наскільки я чув.

З Ахметовим я спілкуюсь періодично, але рідко через COVID-19. Та й не про футбол. Ми і раніше особливо не говорили про футбол. Ми говоримо на інші теми.

Чи не вистачає мені того футболу, де був Ярославський, Коломойський, Суркіси, Ахметов? Це вам не вистачає такого футболу, а нам – кожному по-своєму. Ярославський же продав свого часу клуб. Але повернувся. Треба було не продавати.

Яка ймовірність того, що Ігор Коломойський повернеться в український футбол? Поки я її не бачу, поки нульова. Крім футболу, є інше життя. Вистачає своїх питань, ми не будемо в них заглиблюватися”, – зазначив Коломойський.

Нагадаємо, відомий олігарх відвідав матч 7-го туру між “Шахтарем” і СК “Дніпро-1”, який подивився у компанії президента луганської Зорі Євгена Геллера. Свого часу Коломойського пов’язували з низкою українських клубів, однак після зникнення “Дніпра” відомий олігарх відійшов від великого футболу і звернув свою увагу на баскетбол.

Зазначимо, що Коломойський не був помічений на футбольних стадіонах протягом останніх шести років.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі