Колишній регіонал Тарас Чорновіл продовжує робити інформаційні вкиди під час війни

13 березня 2022, 14:00
Share Button
Тарас Чорновіл
Сьогодні, 13 березня, агресор завдав ракетного удару по Яворівському полігону на Львівщині. За попередньою інформацією, росіяни випустили понад 30 крилатих ракет. Загинули 35 людей, а ще 134 перебувають у медзакладах.

Колишній регіонал Тарас Чорновіл звинуватив у цьому радника голови Офісу президента Михайла Подоляка та голову фракції “Слуга народу” Давида Арахамію, спільне фото яких з полігону тиждень тому з’явилось у мережі.

“Кажете не на часі, курва! Знаєте, що це було? Це ота мітка, яку виставляють ворожі ДРГ в нашому тилу. Яворівський полігон для бомбардувань русні був узагалі нецікавий, бо це не є класична військова частина, там нема постійно розміщеної техніки, персонал обмежений та й з них більшість зараз на фронті. А решта – заморожені між навчаннями штабні корпуси, гарнізон з родинами військових і велика порита танками територія. І тут їм приходить отаке повідомлення: там збирають і готують наших новонабраних військових. І на полігон полетіли 10 рашистських ракет. Молюся, щоб там уже не було наших новобранців та ніхто не постраждав. А цього зрадника СБУ мало приєднати до Кірєєва. Принаймні, негайно відсторонити від усього мусили негайно. Але не чекайте”,  — пише у фейсбуці ексрегіонал.

На недолугий допис Чорновола відреагував громадський активіст Михайло Катрук.

“Поширюючи зараз маніпуляцію про селфі Подоляка і Арахамії і зрадницьку теорію щодо обстрілу Яворівського полігону, ви граєте лише на руку окупантам.

Бо одна з цілей інформаційного фронту окупанта це внести розбрат в українське суспільство та зародити (підсилити) недовіру до української влади.

І цим, на жаль, користується не лише ворог, а і деякі українські політики, в головах яких лише думки про наступні вибори.

Затямте раз і назавжди – зараз в Україні немає місця партіям, немає місця політиці!

В Україні – війна!

І ми або одна нація, яка РАЗОМ бореться проти окупанта за наше майбутнє, або здайте паспорт України і слідуйте за кораблем”, — йдеться на його фейсбук-сторінці.

У коментарях до допису Катрука користувачі зауважили на потребі заарештувати Чорновола.

Журналіст-розслідувач Данило Мокрик на своїй фейсбук-сторінці також пояснив, чому не фото Подоляка призвело до атаки Яворівщини.

“Зупиніть пошуки винних і селфі-блеймінг.

Яворівський полігон – це, мабуть, найбільш медійний і найбільш відомий назагал об’єкт української військової інфраструктури. Діяльність жодного українського військового об’єкта в Україні з 2014 року не висвітлювалася так широко і активно, як саме Яворівського полігону.

Я особисто перші матеріали про нього, як журналіст, робив ще у 2013, коли там за навчаннями наглядав, страшно згадати, президент Віктор Янукович. Потім декілька разів робив звідти сюжети ще за Порошенка.

Діяльність там власне “Міжнародного центру миротворчості і безпеки” також висвітлювалася у ЗМІ регулярно. І як місце спільних навчань із НАТО – в тому числі. Розкадровано, знято на відео і опубліковано у ЗМІ все було вже дуже давно.

Ось на фото 2016 року “Центр” на Яворівському полігоні відвідує Джастін Трюдо. Було у всіх новинах.

Орки дізналися про нього точно не з селфача Подоляка у Твітері, опублікованого тиждень тому.

Більше того скажу: не знаючи про цей селфач, я ще днів 5 тому в одній приватній розмові висловив подив, що орки, які активно херачать по українській військовій інфраструктурі, досі не били по Яворівському полігону.

Тим більше, що цілком логічно було бодай припускати, що зараз там проводяться навчання для великої кількості українських військових і територіальних оборонців.

Цього удару варто було очікувати значно раніше без жодних селфі.

Істеричний пошук винних серед своїх тут – остання справа.

Винні – орки. Ворог – русня”, — слушно зауважує журналіст.

Зауважимо, що одночасно з Чорноволом і іншими ідіотами цю тезу поширюють російські ресурси.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі