Колишній “слуга народу” похвалив Путіна за статтю про українців і назвав росіян “братнім народом”

13 липня 2021 Політика
Share Button
Фото із відкритих джерел
Шевченко заявив, що Україні потрібно змінювати політичний курс.

Народний депутат, який раніше входив до складу фракції “Слуга народу” Євген Шевченко, похвалив статтю президента РФ Володимира Путіна про “єдність росіян і українців”. До цього Шевченко оскандалився зустрічами з Олександром Лукашенком і проханням вакцинувати українців у Білорусі.

У своєму Телеграм-каналі Шевченко назвав останню статтю Путіна “смисловою з боку Кремля”. У тексті, за його словами, майбутнє взаємин України, РФ і Білорусі “бачиться, як поглиблення конфлікту, аж до військової фази, якщо продовжиться тут зовнішнє управління і антиросійська ідеологія”.

“Реальність така, що потрібно повертати Україні свою суб’єктність, звільнившись від диктатури заходу. Інакше розірвуть нашу країну. А я так цього не хочу. У перспективі вже зараз зрозуміло, що без зміни політичного курсу нам не обійтися”, – заявив колишній “слуга народу”.

Він також стверджує, що Білорусь нібито потрібна Україні для “примирення всередині” і з РФ.

“Змінити своїх сусідів ми не зможемо, міняти потрібно перш за все політику щодо власних громадян не згодних з націоналістами і американістами, і політику щодо Росії та Білорусі. Адже це наші братні народи”, – пише Шевченко.

Як писало Діло, у Зеленського відреагували на статтю Путіна про Україну.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі