Командувач Сил спеціальних Операцій США у Європі відвідав морський центр в Очакові

04 травня 2021 Життя
Share Button
Фото з Фейсбуку
Командувач Сил спеціальних операцій США в Європі генерал-майор Девід Тейбор разом з командувачем Сил спеціальних операцій України - генерал-майором Григорієм Ґалаґаном відвідали 73 морський центр спецпризначення їм кошового отамана Антона Головатого в Очакові.

Мета візиту – побачити та оцінити рівень військового співробітництва, підготовки та взаємодії між морськими підрозділами спеціальних операцій України та Сполучених Штатів Америки, повідомляється на сторінці відомства у Фейсбуці.

Важливість підтримки США як ключових партнерів України відзначив командувач ССпО Збройних Сил України Григорій Галаган. “Спільне прагнення нашої Держави та її партнерів до суттєвих якісних змін є запорукою подальшого розвитку як і морської компоненти так і Сил спеціальних операцій в цілому.

Набуття нових спроможностей – необхідна умова для забезпечення комплексу виконання завдань, що стоять перед нами. І чималу роль у цьому відіграє тісна взаємодія, підтримка і досвід наших партнерів зі Сполучених Штатів та їхніх союзників”, – відзначив Григорій Галаган.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі