Комітет ПАРЄ відхилив усі українські правки щодо санкцій проти російської делегації

28 січня 2021 Політика
Share Button
Фото із відкритих джерел
Парламентська асамблея Ради Європи у четвер мала ухвалити рішення про те, чи є підстави накладати обмеження на делегацію Росії через дії, що суперечать принципам РЄ.

Втім, як стало відомо, в асамблеї є намір ухвалити рішення у найбільш прихильній до РФ редакції, як інформують у “Європейській правді”.

До проєкту рішення, яке визнає численні порушення з боку РФ, але пропонує відмовитися від будь-яких санкцій у ПАРЄ, подали 10 поправок, більшість яких – від української делегації. Представники Росії не висловили бажання правити жодне положення документа.

У четвер вранці Моніторинговий комітет ПАРЄ розглянув пропозиції та відхилив усі проєкти правок, серед співавторів яких були депутати від України, – у тому числі ті, які не стосуються запровадження санкцій.

Єдина правка, яку рекомендували до схвалення, була внесена від імені регламентного комітету, вона підкреслює незаконність анексії Криму.

Як правило, пленарна зала асамблеї підтримує позицію Моніторингового комітету, тому, швидше за все, повноваження РФ будуть підтверджені без обмежень.

Як стало відомо, після 2-годинних депатів ПАРЄ прийняла критичні до РФ заходи, але при цьому підтвердила повноваження російської делегації. 109 делегатів проголосували «за», 37 –  «проти».

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі