Компанія Apple допоможе Україні провести перепис населення

30 листопада 2021 Життя
Share Button
Фото ОП
Україна стане другою країною у світі, яка проведе перепис населення за допомогою технологій компанії.

Президент України Володимир Зеленський анонсував співпрацю Міністерства цифрової трансформації з американською корпорацією Apple у рамках проведення перепису населення України.

Про це глава держави повідомив у Twitter.

“Сьогодні підписано важливий Меморандум про взаєморозуміння між Мінцифри і цим технологічним гігантом. Цифровізація – безумовний пріоритет для нашої держави”, – написав президент.

При цьому у прес-службі Офісу президента зазначили, що меморандум передбачає співпрацю, обмін інформацією та підтримку Мінцифри у розробці та визначенні пріоритетних проектів, пов’язаних із переходом України в режим paperless, та покращення досвіду взаємодії громадян з органами влади. Американська компанія також допоможе підвищити рівень цифрової грамотності українців.

“Підписання Меморандуму щодо Apple – важливий крок не лише для цифровізації в Україні, а й для визнання наших досягнень у цій сфері по всьому світу. Ми вдячні компанії Apple за постійну співпрацю з нашим міністерством та можливість впровадити найкращі світові рішення для досягнення нашої головної мети – перетворити державу на зручний та ефективний сервіс, якому хочеться довіряти”, – підсумував Федоров.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі