Компанія Virgin Galactic готує космічний політ з екіпажем на борту

16 вересня 2020 Життя
Share Button
Фото з відкритих джерел
Компанія британського мільярдера Річарда Бренсона Virgin Glactic останні кілька років анонсує запуски космічних туристів на орбіту Землі.

Про це повідомляє Space.com.

За попередньою інформацією, новий тестовий суборбітальний запуск відбудеться 22 жовтня 2020 року, під час якого на борту будуть тільки 2 пілоти Virgin Galactic.
Virgin Galactic розраховує, що засновник компанії сер Річард Бренсон полетить на борту літака VSS Unity в першому кварталі 2021 року.

Варто зауважити, що раніше космоплан VSS Unity зробив два тестові суборбітальні польоти з командою пілотів і інженерів на борту у грудні 2018-го і лютому 2019-го.

Тоді Unity піднявся на висоту у 89,9 кілометра над рівнем моря. Максимальна швидкість, яку розвинув літальний апарат, становила понад 3700 кілометрів на годину, що втричі перевищує швидкість звуку.

У Virgin Galactic планували запустити літак з першим космічним туристом у 2018-му, але плани компанії вже довелося перенести як мінімум на 3 роки.

Нагадаємо, що перший успішний туристичний політ у космос відбувся навесні 2001-го, тоді американський бізнесмен Денніс Тіто заплатив 20 мільйонів доларів за 8 днів у складі екіпажу Союз ТМ-32 і відвідування Міжнародної космічної станції (МКС).

Після цього МКС відвідало ще 6 людей. Бізнесмени платили від 20 до 40 мільйонів доларів за космічну подорож, причому мільярдер Чарльз Сімоні зробив це двічі – у 2007 і 2009 роках.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі