Конгрес Свідків Єгови 2020 року відбудеться онлайн

07 серпня 2020 Життя
Share Button
Фото з відкритих джерел
Навіть коли відчуття радості може здаватися примарним чи неможливим, мільйони Свідків Єгови та їхні запрошені гості в 240 країнах світу «відвідають» цього літа конгрес за назвою “Завжди радійте!”.

Вперше з 1897 року Свідки Єгови відмовилися від проведення своїх масових богослужінь на стадіонах та в орендованих приміщеннях і перенесли цю щорічну подію на Інтернет-платформу. Усі Свідки і гості будуть переглядати програму протягом липня та серпня 2020 року на веб-сайті JW.ORG.

Останніми роками такі триденні конгреси у Львові проходили на стадіоні «Арена Львів».

У 2018 році відбувся спеціальний конгрес, на який прибуло понад 3 300 гостей з дев’яти країн світу, а найбільша кількість присутніх сягнула 25 000. Завдяки цьому сфера обслуговування міста отримала понад 50 000 000 грн. прибутку. Минулого року таке богослужіннявідвідало 19 659 гостей та місцевих Свідків.

Цього року конгрес у форматі масового заходу було відмінено через пандемію вірусу COVID-19.

«Ми прийняли таке історичне рішення, керуючись двома християнськими принципами, а саме: повага до святості життя та любов до ближніх. Хоча ми дуже любимо збиратися разом, але життя надто цінне, щоб ним ризикувати,— говорить Дмитро Васьків, речник Свідків Єгови у Львівській області.

Неважливо, де ми перебуваємо фізично. Важливо, де наше серце. Цього року тема конгресу «Завжди радійте!» звертає увагу на єдність нашої міжнародної родини та радість, яку люди можуть мати, незважаючи назростаючий стрес та відчай».

Конгрес мав відбуватися протягом трьох днів поспіль. Але його онлайн-версія буде опублікована у шести частинах. Перша і друга частини вже доступні для перегляду.

Останні вихідні, на яких заплановано онлайн-захід, припадають на 29, 30 серпня. Завдяки тому, що цьогорічна програма доступна сотнями мов онлайн (у т.ч. українською) цей конгрес, можливо, «відвідає» рекордна кількість людей по всьому світі.

Під час програми можна почути відповіді на такі запитання: що допоможе знайти та не втратити радість? Як розвивати радість у колі сім’ї? Як залишатися радісними у важкі часи? Родзинкою стане художній фільм з
біблійним сюжетом.

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до Дмитра Васьківа за контактами +38(073)930-93-30, [email protected] або відвідайте сайт JW.ORG

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі