Корнієнко повідомив, чи піде Аваков на мера Харкова від “Слуги народу”

16 липня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко не виключає можливості балотування Арсена Авакова на посаду мера Харкова від партії "СН".

Про це Корнієнко сказав, відповідаючи на запитання з приводу такої можливості балотування Авакова після його відставки з посади міністра внутрішніх справ, пише Уніан.

“Тут є кілька нюансів. На мерських виборах кандидатів кандидатує не центральний орган партії, а обласний осередок”, – зазначив Корнієнко і додав, що як голова партії, він лише ставить підпис під документом, де йдеться про висунення обласною організацією певного кандидата.

“Я можу або поставити, або не поставити”, – зазначив Корнієнко.

При цьому він додав, що “якщо говорити серйозно, то я для Харкова кращого варіанта, ніж Арсен Борисович, не бачу. Бо це була б остаточна крапка в питанні, чи Харків “русский город”, якесь там малоросійське місто, а це була б остаточна крапка, що це українське місто, що там українська патріотична влада, що там людина, яка точно за 10 років жодної підстави не дала сумніватися в його патріотичності”.

Корнієнко додав, що в Авакова є і господарські риси, тому він також налагодив би роботу міських служб.

За його словами, з приходом Авакова на посаду мера в Харкові можна було б перейти “в ідеологічну серйозну дискусію”, що питання українського порядку денного “розповсюджуються трохи далі, ніж Полтава, – на Харків”.

Корнієнко зазначив, що наш північний сусід, країна-агресор постійно натякає на те, що зокрема Суми, Харків нібито є проросійськими. За його словами, на такі статті, як путінська з приводу України, треба відповідати не тільки медійно, але і діями.

“Якби мене питали, то я був би за те (йдеться про балотування Авакова на посаду мера Харкова – ред.). І якщо організація його висуне від нас, то я буду звичайно підтримувати”, – підсумував Корнієнко.

Нагадаємо, Верховна Рада проголосувала за відставку міністра МВС Авакова.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі