Кравчук розповів, чого очікувати від візиту Зеленського у Вашингтон

20 червня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Під час візиту Зеленського у Вашингтон американська адміністрація може ухвалити низку важливих рішень, серед яких приєднання до нормандського формату і кроки для вступу України в НАТО.

Такий прогноз зробив на телеканалі Дом голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук.

Він вважає, що після зустрічі Зеленського і Байдена «все буде змінюватися» – як стосовно отримання Україною Плану дій щодо членства в НАТО, так і у роботі нормандського формату й щодо ситуації з Мінськими угодами.

«Якщо США приєднаються, вважаю, що це буде дуже великий крок щодо врегулювання процесу. Це означатиме, що і на Мінському майданчику буде більше дипломатії, більше зусиль і більше твердих позицій, ніж зараз», – додав Кравчук, сказавши, що зараз в межах Нормандської четвірки Німеччині та Франції бракує твердості, системності і послідовності в переговорах з Росією, Макрон і Меркель навіть уникають називати Москву відповідальною за агресію.

А Байден 16 червня під час пресконференції у Женеві підтвердив, що Мінський процес треба розвивати, його потрібно підкріплювати дипломатичними та іншими можливостями.

«Очевидно, за цим стоять якісь конкретні пропозиції, які будуть реалізовані в якихось формах», – сподівається Кравчук.

Як писало Діло, Зеленський розповів, про що говоритиме на зустрічі з Байденом.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі