Кравчук визнав, що ТКГ не відіграє великої ролі у питанні вирішення війни на сході

07 червня 2021 Політика
Share Button
Фото: з відкритих джерел
Перший президент України Леонід Кравчук визнав, що Тристороння контактна група не грає великої ролі в питанні вирішення війни на Донбасі. На його думку, вгамувати агресію Росії можна "лише її методами".

Про це глава української делегації в ТКГ розповів у програмі “Рандеву з Яніною Соколовою”, передає Рубрика.

“Це можна розв’язати в один спосіб – застосувавши форми й методи, які вживає в переносному розумінні цього слова сама Росія. РФ про перемовини забулася, вона їх майже й не знала”, – зазначив політик.

Він нагадав, що країна-агресор за всю свою історію воює майже 150 років, так там сформувалася стратегія, еліта війни й іншого сценарію вона просто не знає. Кравчук підкреслив, що у російської сторони є поняття примус до миру, вони не говорять про нього через дискусії, а тільки шляхом застосування сили.

“Тому тиском, крім військового, – ось у такий спосіб можна Росію змусити зупинитися”, – висловив переконання глава української делегації в ТКГ.

Він зазначив, що під тиском варто розуміти санкції не лише до фізичних осіб і підприємців із РФ, а й від’єднання країни-агресора від міжнародної розрахункової системи SWIF. Так, запевнив політик, Росія зрозуміє, що “виживати їй потрібно буде іншим способом, не війною”.

“Є у світової спільноти кроки, які можуть зупинити Росію. Те, що заявляє сьогодні президент США Джо Байден і його оточення, вселяє надію, що це може відбутися”, – підсумував Кравчук.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі