Кулеба оцінив ризики для України від зустрічі Байдена з Путіним

16 червня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Глава МЗС Дмитро Кулеба відповів, чи є ризики для України від майбутньої зустрічі президентів США Джо Байдена і РФ Володимира Путіна. Міністр не бачить ризиків в тому, що президенти РФ і США на саміті у Швейцарії укладуть угоду про Україну за її спиною.

Міністр іноземних справ Дмитро Кулеба заявив, що не бачить ризиків в тому, що президенти РФ і США укладуть угоду про Україну за її спиною. Про це міністр сказав в середу, 16 червня, на брифінгу в Києві, повідомляє “Європейська правда”.

“Ми добре розуміємо позицію президента США. Ми не бачимо ризику, щоб на цій зустрічі за нашою спиною була досягнута якась домовленість щодо України. Ми чітко донесли нашим партнерам, що ніякі домовленості по Україні, досягнуті без України, нами визнаватися не будуть”, – заявив міністр.

Він зазначив, що запрошення від президента Байдена зустрітися з Путіним з’явилося під час безпрецедентної за останні роки ескалації з боку Росії. Тоді, уздовж українського кордону і на окупованих територіях були зібрані війська агресора.

“Які б сценарії не відбувалися, ми завжди будемо стояти на захисті інтересів України і не сприймемо ніякі сценарії, в рамках яких будуть намагатися нас змусити зробити щось. Ніщо не здатне змусити українську владу, ні президента Зеленського, ні уряд України, ні мене як міністра, перетнути “червоні лінії” наших інтересів “, – додав Кулеба.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі