Кулеба повідомив про новий елемент ескалації, який Росія раніше не застосовувала

10 квітня 2021, 10:03 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Нинішня ескалація ситуації в Донбасі і на кордоні України і Росії, куди остання стягує війська, містить елемент, якого раніше не спостерігали, а саме - щоденних прямих погроз російського керівництва на адресу Києва.

Про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив під час телефонної розмови з міністром закордонних справ Франції Жаном-Івом Ле Дріану 9 квітня, передає прес-служба МЗС.

Під час телефонної розмови Кулеба детально поінформував французького колегу щодо діяльності за останній Російської Федерації, спрямованих на дестабілізацію ситуації щодо безпеки на тимчасово окупованих територіях України. Зокрема, міністр звернув увагу на загрозливе стягування російських військ до кордону нашої держави і посилення російської пропаганди, яка загрожує Україні війною.

“Нинішня ескалація містить загрозливий елемент, якого ми раніше не спостерігали. Йдеться про численні заяви офіційних російських чиновників, які чи не щодня відкрито погрожують Україні війною і публічно міркують про знищення нашої держави. Ми розглядаємо їх як визнання в агресивних намірах”, – підкреслив глава МЗС України.

Також Кулеба запевнив, що Україна не хоче війни і залишається відданою політико-дипломатичного врегулювання конфлікту.

Як зазначається, Кулеба в розмові висловив переконання, що Франція здатна оживити зусилля нормандського формату по мирному врегулюванню.

Глава МЗС України підкреслив, що в нинішній ситуації важливі чіткі і сильні публічні сигнали міжнародного співтовариства на підтримку України.

Співрозмовники також обговорили заходи двостороннього політичного діалогу, перспективні економічні проєкти між двома державами.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі