Кулеба розкритикував НАТО за бездіяльність

21 червня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
"НАТО не зробило жодних кроків для реалізації положень Бухарестського саміту 2008 року щодо вступу до лав Альянсу України та Грузії. Волинка з прийняттям України в НАТО тягнеться вже тринадцятий рік".

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв’ю турецькому агентству Anadolu в неділю, 20 Червня.

«Ще у 2008 році Альянс в Бухаресті дуже чітко заявив, що Україна і Грузія стануть членами НАТО. І на тому ж саміті лідери доручили своїм міністрам закордонних справ розглянути питання про надання обом країнам планів дій щодо членства. З 2008 року, якщо ви запитаєте мене, що було зроблено НАТО для досягнення цього, для реалізації цього рішення, я відповім дуже чесно: нічого. З 2008 року НАТО не зробило жодного кроку для виконання цього рішення», – сказав Кулеба.

Кулеба також запропонував НАТО надати Україні максимально повний список реформ, необхідних для членства в Альянсі.

«Коли ми говоримо про реформи, це може бути нескінченна історія. Отже, моє запитання до НАТО: скільки саме реформ ви хочете? Дайте нам чіткий список. Тому що чим більше реформ ми проводимо, тим більше очікувань від вас», – підсумував глава МЗС.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі