Кулеба розповів, що «Кримська платформа» заважає намірам РФ продовжувати окупацію

10 вересня 2021, 13:10 Політика
Share Button
Дмитро Кулеба
У першому саміті «Кримської платформи» взяли участь представники 46 країн.

Реакція Кремля на саміт «Кримської платформи» свідчить, що цей формат несе реальну загрозу намірам Росії продовжувати окупацію українського півострова, заявив глава Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба під час виступу у Верховній Раді.

«Реакція Москви свідчить, що «Кримська платформа» несе реальну загрозу намірам Росії продовжувати окупацію. Кремль вдався до прямої помсти та залякування. Такі емоційні дії Росії підтверджують моральну поразку Москви, а кількість учасників Кримської платформи — поразку її дипломатії», — сказав Кулеба, передає ZN.ua.

Глава МЗС наголосив, що Росія регулярно порушує права людини в Криму, проводить незаконні обшуки, ув’язнює членів кримськотатарської громади та активістів.

Кулеба додав, що декларація «Кримської платформи» залишається відкритою для приєднання.

«Крим — це тест, який визначає правила гри та майбутнє світового порядку у XXI сторіччі. Що буде вирішувати долю країн та мільйонів людей — груба військова сила чи глобальна співпраця?  Відповідь на це питання мають дати не лише в Києві, а й у інших світових столицях», — підкреслив міністр.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі