Кулеба заявив, що Путін застосовує “стратегію божевільного”

03 травня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба каже, що вище керівництво Російської Федерації обрало тактику Микити Хрущова під час Карибської кризи, так звану "тактику божевільного", коли ти всіх змушуєш сприймати тебе, як людину, здатну на все, і, відповідно, йти на поступки.

Щоб цьому протистояти, потрібно зберігати “холодну голову”, здійснювати чіткий аналіз ситуації та бути готовим до будь-якого сценарію.Реагувати на “стратегію божевільного” від Володимира Путіна потрібно з “холодною” головою та рішучістю.

Про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба розповів в  інтерв’ю для Радіо Свобода.

“Сигнал України до західних партнерів зараз дуже простий: не марнуйте час – будьте готові. Ми й ніхто з вас не може спрогнозувати, що в голові у президента Путіна. У дипломатії, власне, є така стратегія – “стратегія божевільного” чи “дипломатія оскаженілого”.

Але ми будемо дипломатичними – “божевільного”. Тобто, коли ти всіх залякуєш і всіх змушуєш тримати, сприймати тебе, як людину, здатну на все, і відповідно йти тобі на поступки. Це була, до речі, стратегія Хрущова перед Карибською кризою, себе так поводити.

І зараз саме таку стратегію обрало вище керівництво Російської Федерації. Але ми маємо зберігати “холодні голови”, чіткий аналіз ситуації і бути готовими до будь-якого сценарію. Зараз секторальних санкцій не буде. Але, не дай Боже, якщо війна знову розгорнеться масштабна, то секторальні санкції будуть”, – сказав Кулеба.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі