Ким була жертва зґвалтування поліцейськими у Кагарлику?

28 травня 2020
Share Button
Фото з відкритих джерел
З'явилися нові подробиці та фото жінки, над якою познущались поліцейські у Кагарлику.

У мережі розсекретили ім’я і деталі особистого життя жінки. Жертвою знущань та зґвалтування у відділенні поліції Кагарлика, що на Київщині стала 26-річна Неля Погребицька. Проживає жінка в селі Стави, що за 20 хвилин їзди від Кагарлика, а також самостійно виховує 5-річну доньку, у якої ДЦП. Про це повідомляє “КП в Україні“, посилаючись на слова родичів та односельців потерпілої.

За словами її двоюрідного брата Миколи, жінка ніколи не мала проблем із законом. “Не агресивна, спокійна й добродушна дівчина. Вона сором’язлива і правильно вихована людина. Не так давно з рік пропрацювала в ресторані. Зараз у її доньки проблеми з ніжками, тому Неля весь час сиділа з нею вдома, доглядала за дитиною”, – розповів чоловік.

Односельці співчувають потерпілій та теж позитивно відгукуються про неї, підкреслюючи, що жодна жінка не заслуговує пережити подібне. “Кажуть, що в неї стосунки з чоловіком були проблемні. Дуже багато сварилися. Можливо, на ґрунті ревнощів. Начебто останнім часом разом не жили. Про неї мало хто щось знає. Однак усі сходяться в одному – якою б вона не була, але її дуже шкода. Жодна жінка не заслуговує пережити таке”, – розповіла жителька села Стави Катерина.

Фото – kp.ua

Розповіли односельці і про особисте життя жінки. Виховує  Неля наразі доньку сама, батько дитини з ними не живе.  “Не можна сказати, що в них неблагополучна сім’я, це не так. Просто дуже скромно жили. П’яними їх ніхто ніколи не бачив. Донька Нелі теж завжди акуратно одягнена, чиста, доглянута, так само, як і сама вона“, – додала жінка.

Щодо підозрюваних у зґвалтуванні у селян думки розходяться. Про одного із них – Сергія Сулиму, жителі Кагарлика  відгукуються позитивно. Однак, про іншого – Миколу Кузіва – розповіді не надто приємні.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі