Кива закликав рашистів знищити пам’ятник Бандері у Львові

27 березня 2022, 18:41
Share Button
Скріншот
Схоже, що таким чином він хоче помститись за демонтований Монумент слави радянським солдатам у Львові.

“Було б справедливо, якби одна крилата ракета назавжди стерла пам’ятник спільнику нацистів – Бандері у Львові. Помстившись за знищений Монумент слави солдату-червоноармійцю”, — пише в телеграмі Ілля Кива.

“Ківа досі не розуміє що його куратори з Московії його не врятують. Розплата прийде”, — прокоментував чергові дурниці Киви у своєму телеграм-каналі офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан (Штірліц).

Зауважимо, Верховна Рада позбавила члена політичної партії “Опозиційна платформа – За життя” (“ОПЗЖ”) Іллю Киву повноважень народного депутата. Це 15 березня підтвердив член фракції “Голос” Ярослав Железняк.

Ілля Кива зараз перебуває в росії і відвідує етери провладного російського “Першого каналу”, що 28 лютого помітили журналісти “Схеми.News” (Радіо Свобода).

24 лютого – у день військового нападу росії на Україну – Кива в онлайн-включенні в етері російського телебачення заявив, що Україна “поневолена і поставлена на коліна Заходом, просякнута нацизмом, і в неї немає майбутнього”, та повідомив, що українському народу “потрібне звільнення”.

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова заявила, що оголосила Іллі Киві про підозру.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі