Киві висунули ще одну підозру за пропаганду війни та вбивства Зеленського

29 березня 2022, 19:05
Share Button
Картина Киви
Слідчі Державного бюро розслідувань повідомили ще одну підозру колишньому народному депутату Іллі Киві — за пропаганду війни та заклики до насильницької зміни влади.

Про це повідомила пресслужба ДБР.

Згідно з матеріалами слідства, колишній парламентар, перебуваючи на території росії, взяв участь в одному з пропагандистських шоу на російському телебаченні.

Кива публічно закликав вище керівництво рф до насильницької зміни конституційного ладу і захоплення державної влади в Україні. Він пропонував фізично усунути президента України та інших високопосадовців держави, а також публічно закликав до ведення агресивної війни на території нашої країни.

Підозру Киві винесли у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених статтями 109 (дії, вчинені з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади) та 436 (пропаганда війни) Кримінального кодексу.

В Офісі генпрокурора зазначили, що суд незабаром обере Киві запобіжний захід. Оскільки підозрюваний переховується від правоохоронних органів на території рф, матеріали про надання міжнародної правової допомоги ОГП вже направив.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі