Киву можуть відправити на повторний захист дисертації

18 травня 2021 Життя
Share Button
Фото: УНІАН
Кандидатська дисертація нардепа ОПЗЖ Іллі Киви може бути відправлена на глибинну перевірку та на повторний захист.

Про це заявив радник глави МВС Володимир Мартиненко, пише Парламент.

“З огляду на великий суспільний резонанс, я припускаю, що експертна рада відправить роботу Киви на повторну експертизу, тобто на повторний захист”, – зазначив радник міністра.

Згідно з порядком присвоєння наукових ступенів, якщо під час написання експертного висновку виникають сумніви, то роботу направляють на повторну експертизу. Повторний захист відбувається у спецраді якогось іншого вишу.

“Чи зможе Ілля Кива довести, що то його робота, що він в цьому розбирається, що там є наукові статті – це буде вже з’ясовано в результаті цієї глибинної перевірки. Але в мене є сумніви, що внаслідок всіх цих процесів Ілля Кива отримає наукове звання “кандидат наук”, – додав Мартиненко.

оворячи про дисертацію Киви, він зауважив, що напрацювання, викладені в ній, можуть “не зовсім відповідати дійсності”. Зокрема, йдеться про впровадження результатів наукових досліджень на підприємствах, в законотворчій і викладацькій діяльності.

Мартиненко пояснив, що дисертація потрапляє до спецради після проведення усіх експертиз, а отже, спецраду не слід звинувачувати у спотворенні фактів.

“Часто ми намагаємося звинуватити членів цієї спецради в тому, що вони щось спотворили, але насправді їм приходить якийсь пакет документів. Вони не перевіряють, наскільки ці документи є правдивими”, – пояснив він.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі