Київська тіктокерка зізналася у любові до бойовиків та Росії. Відео

02 грудня 2021, 04:28 Відео, Трафунки
Share Button
Скріншот із відео
Записи з відверто сепаратистськими висловами з'явилися на сторінці киянки з ніком osobenayaaaaa у тіктоці. Через кілька годин, коли вчинок дівчини набув розголосу, вона видалила відео.

Чергова дівчина-підліток з Києва відзначилася антиукраїнськими висловами у тіктоці. 17-річна блогерка поділилася власними думками щодо війни України з Росією, а також підтримала терористичні анклави на Донбасі. Про це інформує Kyiv Media.

У своїй промові 17-річна тіктокерка розповіла про те, що завжди хотіла жити у Санкт-Петербурзі. Водночас підліток зазначила, що не вірить у напад Росії на Україну, а аргументувала це “своїми знаннями”. Дівчина запропонувала всім відмовитися від захоплених окупантами земель та писати заповіти, оскільки в лютому очікується напад Росії. Також вона підтримала квазіреспубліки та бойовиків.

“Якщо ми не можемо протистояти та зберегти свої землі, чому ми не можемо їх просто віддати? “ДНР”, “ЛНР”, – ви круті! Я за вас руками та ногами. Але навіщо Україні ці землі, де їх не беруть, не хочуть? Навіщо? Якщо на нас у лютому нападуть і ми всі помремо, то треба писати заповіт”, – розповіла фанатка Росії.

Згодом через хвилю невдоволення у Мережі вона зняла нове відео. Тіктокерка розповіла про те, що “її не так зрозуміли”, а вона не “так висловилась”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі