Київське “Динамо” виграло суд у Приватбанку

11 жовтня 2021 Економіка
Share Button
Ігор Суркіс, фото із відкритих джерел
Окружний адміністративний суд Києва (ОАСК) відмовився задовольнити заяву ПриватБанку та переглянути постанову цього суду від 20 березня 2017 року про скасування рішення комісії Нацбанку (від 20 грудня 2016 року), яка визнала "Динамо Київ" пов'язаною юрособою з ПриватБанком до його націоналізації, коли акціонером банку був Ігор Коломойський.

Про це пише finbalance з посиланням на рішення суду.

Згідно з судовими матеріалами, державний ПриватБанк просив ОАСК переглянути зазначену постанову з огляду на нововідкриті обставини.

Зокрема, в позові співвласника “Динамо Київ”  Ігоря Суркіса до Петра Порошенка і Валерії Гонтаревої у високому суді Лондона Ігор Суркіс згадується як власник 25% телекомпанії ТЕТ (через Bolvik Ventures ltd), що входить в групу 1+1 Медіа, мажоритарним акціонером якої є Ігор Коломойський.

ПриватБанк надав ОАСК документ під назвою “Форма позову СL-2019-000780”. Однак ОАСК констатував, що до цього документу не були долучені докази на підтвердження наявності в Ігоря Суркіса частки в телеканалі ТЕТ – “в тому числі рішення суду або відповідних договорів, а надана копія “Форми позову СL-2019-000780″ з перекладом не є належним доказом, що підтверджує існування таких обставин”, – цитує finbalance витяг з рішення суду.

Крім того, інформується, що ФК “Динамо Київ” надало для ОАСК документи, що підтверджують, що з 9 вересня 2010 року Ігор Суркіс опосередковано володіє 8,33% акцій в групі “1+1 Медіа” через Bolvik Ventures LTD.

З огляду на це, ОАСК дійшов до висновку “про відсутність в матеріалах справи будь-яких доказів того, що на момент ухвалення постанови у справі Ігор Суркіс був власником понад 10% статутного капіталу Телекомпанії ТЕТ”, – йдеться у рішенні суду.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі