Київський суддя розцінив допис Шабуніна як погрозу вбивством

27 грудня 2021, 06:30 Життя
Share Button
Суддя Окружного адмінсуду Києва Олексій Огурцов поскаржився Вищій раді правосуддя на дії антикорупційного діяча.

Суддя Окружного адміністративного суду Києва Олексій Огурцов повідомив про втручання у його суддівську діяльність. Про це пише “Главком” з посиланням на лист судді, який 23 грудня надійшов до Вищої ради правосуддя.

Огурцов вказав, що до нього потрапила адмінсправа, предметом якої є розгляд порядку роботи конкурсної комісії з обрання керівництва Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. При цьому 15 грудня вийшов допис у Facebook керівника Центру протидії корупції Віталія Шабуніна, в якому він, на думку служителя Феміди, буцімто погрожує йому розправою, якщо винесене рішення у справі не буде відповідати суб’єктивному баченню антикорупційного діяча.

“І якщо суд таки знесе конкурс, то всі точно знатимуть, що це було рішення саме Зеленського/Єрмака. З усіма витікаючими для них і, на жаль, для України наслідками. Коли, не приведи Боже, ці наслідки настануть, Вовк (та суддя Огурцов) мають в офлайні відчути реакцію українців. Втекти за кордон (навіть в ЄС) через санкції вони вже не зможуть. Як і не зможуть скористатися грошима на рахунках. Тож фізично і Вовк, і Огурцов будуть в Україні, де ніяка приватна армійка Коломойського чи мусора Татарова не захистять їх від розгніваних українців. Особливо від ветеранів, побратими яких залишаться на фронті без такої потрібної американської зброї”, – уривок з допису Шабуніна, який процитував суддя Огурцов.

Суддя Окружного адмінсуду Києва вважає, що таким чином на нього чиниться не лише тиск, а й певні насильницькі дії.

“Ці дії несуть у собі неприховану пряму погрозу вбивством, насильством або знищенням чи пошкодженням майна у зв’язку з моєю діяльністю, пов’язаною із здійсненням правосуддя”, – заявив суддя Огурцов. 

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі