Легалізація медичного канабісу: в Україні багато хворих на рак людей потребують знеболення

23 жовтня 2020, 09:30 Здоров'я
Share Button
Фото ілюстративне
В Україні використання і дослідження канабісу досі під забороною. Однак, кількість хворих на рак людей давно сягнула за мільйон і багато з них потребують знеболення.

Напевне найнесподіваніше питання зі списку Президента – тема легалізації медичного канабісу. Дискусія ця триває вже багато років. Прибічники легалізації неодноразово виходили на марші, у Верховну раду торік ледь не внесли на розгляд тематичний законопроєкт.

Лікар-онколог Олександр Стаховський поясню, що медичний канабіс це зовсім не травичка, з якою марихуана асоціюється в багатьох українців, це повноцінні препарати, які дають полегшення тим, хто страждає. А встановлення ефективних обмежень на законодавчому рівні дозволить регулювати можливі зловживання.

Журналіста та телеведуча Яніна Соколова не соромиться розповідати, що, попри заборони, використовувала електронні сигарети з олією канабісу: “У мене не було іншого виходу”. Спочатку ведуча використовувала спеціальні знеболювальні пластирі на основі морфіну, але саме знеболювальне на основі марихуани давало їй можливість повноцінно працювати.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі