Легалізуйся, а тоді одружуйся: зі Львова видворили іноземного нареченого місцевої жительки

24 січня 2020 Львів
Share Button
Фото ілюстративне
Міграційна служба відправила додому азербайджанця-нелегала, який три роки добивався руки львів'янки.

Працівники міграційної служби Львівщини спільно із Львівським прикордонним загоном  виявили на ринку “Шувар” 29-річного громадянина Азербайджану, який  не виконав рішення про примусове повернення в країну походження. Виявилось, що закоханий у львів’янку азербайджанець вже три роки живе у нашому місті нелегально, бо закоханий у місцеву дівчину і хоче з нею одружитися.

“Львівські міграційники пояснили, що в даному випадку хлопцеві потрібно виїхати з нашої країни на 90 днів, а потім приїхати в гості до коханої і узаконити стосунки, – йдеться у повідомленні ГУ ДМС у Львівській області. –  Згодом знову потрібно здійснити перетин кордону для зміни статусу і повернутися в Україну з метою возз’єднання сім’ї. Після цього можна подати документи для виготовлення посвідки на тимчасове проживання, яка підтвердить законність перебування”.

За клопотанням міграційної служби Львівської області Галицький суд міста Львова прийняв рішення про примусове видворення порушника. За власні заощадження хлопець купив квиток додому.  Із львівського аеропорту його проводжали працівники відділу міграційного контролю і кохана дівчина. Рейсом Львів – Баку іноземець полетів додому щоб повернутися і одружитися, перебуваючи легально на території України.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі