Леся Кічура презентує для малечі 6-ту збірку авторських казок

18 серпня 2020, 14:17 Життя, Львів
Share Button
Навесні вона стала лауреаткою премії ім. Наталі Забіли, у липні народила третю дитину, а вже вкінці серпня презентує для дітей України свою 6-ту збірку казок «Дивовижні пригоди» в рамках соціально-книжкового проєкту «Добрі мамині казки».

Львівська казкарка та журналістка Леся Кічура не перестає дивувати своїх читачів новими збірками з неймовірними історіями для дітей.

Упродовж останніх 3-х років її казкові збірки посіли особливе місце на книжкових полицях української малечі та, зокрема, в серцях юних читачів.

Казки авторки особливі всім: героями, сюжетами, мораллю, підходом до написання. А ще письменниця обожнює дітей (має власних трійко), тож кожна казкоісторія просто випромінює любов до маленького читайлика.

Завдяки інтернету та соціальним мережам казки «найкращої львівської казкарки» роз’їхалися всім світом – туди, де живуть українці.

У новій збірці «Дивовижні пригоди» читачі знайдуть добрі та проникливі казки про два мамині серця і першого янгола, про сніг, який викрали злі тролі, про малого дракончика, який шукав свою маму, про курочку, яка мріяла знести яєчко, котре стане великодньою писанкою.

Запам’ятається всім й винятково львівська казка про старенький трамвай, бо місто Лева годі уявити без цього різновиду транспорту.

Історія про «Принцесу-невидимку» не залишить байдужим жодного читача, а морська казка про порятунок океану вкотре примусить задуматися, як же важливо дбати про чистоту своєї планети.

Заради дитячої творчості авторка розмістила на сторінках своєї книги десятки чарівних розмальовок, тож кожного героя ти зможеш розфарбувати на свій смак, а чарівні ілюстрації відомої київської художниці Вікторії Дунаєвої роблять цю книгу неймовірно приємною для читання.

Точна дата майбутньої презентації книги буде оголошена на сторінці авторки у мережі фейсбук.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі