Лідери країн ЄС наприкінці травня розглянуть варіанти заходів щодо РФ

05 травня 2021 Політика
Share Button
Фото: ілюстративне
Учасники саміту ЄС наприкінці травня розглянуть усі варіанти заходів, що дозволяють виявити твердість щодо РФ, заявив у вівторок держсекретар при МЗС Франції Клеман Бон.

“На саміті ЄС, в якому в кінці травня візьме участь президент Макрон, ми будемо виступати за необхідність дотримуватися цієї твердої лінії і розглянемо всі можливі варіанти заходів (щодо РФ – ІФ)”, – сказав він, під час виступу в Національних зборах Франції, пише Інтерфакс-Україна.

Бон назвав непропорційними недавні санкції, введені Москвою проти низки громадян ЄС.

У п’ятницю МЗС РФ повідомив про заборону на в’їзд на російську територію для восьми громадян ЄС у відповідь на введені 2 і 22 березня цього року Радою ЄС обмежувальні заходи щодо шести російських громадян.

Обмеження встановлені щодо голови Європарламенту Давида Сассолі, члена французької делегації в ПАРЄ Жака Мера, заступника голови Єврокомісії Віри Юрової, керівника прокуратури Берліна Йорга Раупаха, глави лабораторії хімічної, біологічної, радіаційної та ядерної безпеки Дослідницького інституту тотальної оборони Швеції Оса Скотта, голови Національної ради Латвії Іварса Аболіньша, директора центру державної мови Латвії Маріса Балтіньша і глави мовного департаменту Естонії Ільмара Томуска.

В ЄС розкритикували цей крок РФ.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі