ЛМР хоче дати дозвіл на будівництво двох скандальних багатоповерхівок у Львові

03 грудня 2020 Львів, Політика
Share Button
Фото: Телішевський Ігор
Завтра, 4 грудня, о 9:00 год, перед сесією Львівської міської ради, де вступить у повноваження Андрій Садовий, відбудеться чергове засідання виконавчого комітету.

Про це повідомив Ігор Телішевський на своїй сторінці у Фейсбуці.

“У порядку денному майже 30 питань, але найбільший інтерес завжди викликають питання будівництва. Одним з найскандальніших питань є видача МУО на будівництво по вул. Щурата, де хочуть забудувати 2,6 га землі у зоні Ж-3 (5-10 поверхів). Що насправді відбувається?”, – написав депутат Міської ради Ігор Телішевський.

Він зазначив, що міська влада знову видає МУО без належного контролю за дотриманням всіх норм.

” Гранично допустима висота, яку прописали у проекті рішення, становить 55 метрів, а це еквівалент будинку понад 15 поверхів. Такі висотні мурашники створюють додаткове навантаження на соціальну інфраструктуру, яку ні забудовник, ні місто розвивати у цьому районі не збираються! Також виникає питання замовника цього будівництва, адже дозвіл отримує маловідомий ЖБК, створений лише 2 роки тому! Інше, не менш скандальне питання №28 – збільшення для забудовника житла на вул. Очеретяній висотності на 10 метрів, що дозволить «надбудувати» два додаткові поверхи. Також хочуть зменшити допустиму відстань від об’єкта до червоних ліній. Водночас питання №26 стосується наближених до міського голови осіб”, – наголосив  Ігор Телішевський.

Депутат закликає громадськість пильнувати кожен крок міського виконкому, адже наслідки їхніх рішень є важливими для кожного.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі