ЛОДА не переплачувала за кисневі концентратори

03 червня 2021 Львів, Трафунки
Share Button
Ілюстративне фото
2 червня видання «Наші гроші.Львів» опублікувало новину про те, що Департамент охорони здоров’я Львівської обладміністрації замовив кисневі концентратори вдвічі дорожче прайсу китайського виробника.

Про це повідомили у пресслужбі ЛОДА.

“Запам’ятайте твердження журналістів – переплата вдвічі! Це важливо. Справді, наприкінці травня ЛОДА підписала договір на придбання 1520 двох потокових 10-и літрових кисневих концентраторів ціною 28942, 00 гривні за одиницю продукції. Тут зверніть увагу, що мають закупити кисневі концентратори саме з продуктивністю 10-ть літрів на хвилину. І це доводить виставлена технічна специфікація на сайті Prozorro. Доскрольте до кінця сторінки (потік кисню не менше 10л на хвилину). Саме 10 л – це дуже важливо! Поставити обладнання мала б українська компанія «Медгарант».

Журналісти видання «Наші гроші. Львів» доводять, що кисневі концентратори можна було купити по ціні 492 долари, а не по 1050, як це зробили в ЛОДА. Як аргумент наводять сайт. Але з зображення бачимо, що це ціна кисневого концентратора з продуктивністю 5 літрів на хвилину. І ціна без поставки до України. Хоча сайт аlibaba зовсім не є показником, але на ньому також можна знайти те, що кисневі концентратори з продуктивністю 10 літрів на хвилину коштують вдвічі дорожче. Саме такі і має поставити до львівських лікарень українська компанія. Тому зрада відміняється.

Концентратори з продуктивністю 10 літрів на хвилину справді коштують майже вдвічі дорожче. Додайте ще сюди ціну доставки до України. Наостанок хочемо зазначити, що в ЛОДА завжди за критику, але критику об’єктивну та конструктивну. Ми дуже шануємо журналістів видання «Наші гроші. Львів», але закликаємо Вас до ретельнішого фактчекінгу перед публікаціями”, – повідомили у ЛОДА.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі