ЛОДА не погодила схему автобусних маршрутів до населених пунктів Львівської ОТГ. Відео

26 листопада 2020 Відео, Життя, Львів
Share Button
Фото - ілюстративне
З 1 січня 2021 р почне юридично діяти Львівська ОТГ. Для забезпечення якісного транспортного сполучення Львова з населеними пунктами, які увійдуть в ОТГ, виконавчий комітет міста 2 жовтня 2020 р затвердив схему маршрутів до сіл і міст, які об'єднуються зі Львовом. Схему руху нових автобусних маршрутів подали на погодження ЛОДА, однак місто отримало відмову.

Начальник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів розповів, що виконавчий комітет ЛМР затвердив перелік маршрутів до населених пунктів, які входять до Львівської ОТГ, і їхні схеми, повідомили у ЛМР.

“Після прийняття рішення виконавчого комітету ми звернулися до Львівської ОДА про погодження схеми руху автобусних маршрутів загального користування, які би сполучали населені пункти Гряда, Малехів, Воля Гамулецька, Великий Дорошів, Зашків, Великі і Малі Грибовичі, Гамаліївка, Малі Підліски, Завадів, Зарудці, Ситихів, Підрясне, Рясне Руське, Підбірці, м. Дубляни з м. Львовом. Хоча розуміємо, що офіційно ОТГ починає діяти з 1 січня 2021 року, і повну юрисдикцію отримаємо з 2021 року. Проте місто вже готове забезпечити транспортом ці населені пункти”, – зазначив він.

Однак, на свій запит отримали відмову, аргументовану тим, що виконавчий комітет не має юридичних повноважень, а також, що в ОДА є підписані договори з перевізниками по цих напрямках, і вони не готові їх достроково розривати.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі