Лукашенко хоче створити союз між Україною, Росією, Білоруссю та Казахстаном

08 січня 2022, 05:00 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Олександр Лукашенко нагадав про агресивні плани «російського світу» щодо України. Перебуваючи на Різдво в одному з храмів Мінська, президент Білорусі озвучив тематичну загрозу в наш бік – заявив, що Україну треба повернути у лоно справжньої віри, оскільки ми мали розкол.

Повідомило державне білоруське ЗМІ «БЕЛТА», передає Реал.

Також цікаво, що Лукашенко назвав українців народом, «знедоленим до крайності» і заявив, що у Новому році він узяв жорсткіший курс на зміцнення зв’язків із «найближчими друзями та братами». Також він розшифрував, кого має на увазі під останніми: Росія, Казахстан, Україна.

Крім того, Батька фактично анонсував, що у 2022 році світ зміниться «у плані об’єднання народів і держав у союзи», інакше «таким державам, як ми, самотужки не просто вижити». І це нібито треба для того, щоб зберегти суверенітет та незалежність Білорусі: «Щоб ми були державою».

Зрозуміло, що Лукашенко готує білорусів до створення союзної держави з Росією, що, ймовірно, обернеться остаточною втратою білоруської ідентичності та державності. Можливо, він вважає, що Казахстан також нікуди не подінеться. Тим важливішим для «російського світу» була б окупація ще й усієї України”, – передає видання.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі