Лукашенко розповів про план на випадок конфлікту на українському кордоні

02 грудня 2021, 23:55 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
1 грудня Лукашенко заявив, що буде на стороні РФ у разі відкритого військового конфлікту з Україною

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що його армія буде готова реагувати на конфлікт на українському кордоні.

В інтерв’ю пропагандисту Дмитру Кисельову Лукашенко назвав “слизьким фейком” повідомлення західних країн про те, що концентрація військ Росії на кордоні з Україною може говорити про підготовку до повномасштабного вторгнення.

“Вони вигадали слизьку ідею: Росія хоче напасти на Україну. Концентрують фейк. Ну, слухайте, це спецоперація. Сьогодні це один із напрямків гібридної війни… Це у всьому світі поширили, щоб виправдати свої дії”, — заявив він, повідомляє Белта.

Лукашенко сказав, що “на Заході розуміють, що одночасно треба відвернути білоруську армію і тримати її в напрузі по всіх напрямках, поки Росія нібито вторгатиметься в Україну”.

“Ось вони й розпочали ці маневри у Польщі, Латвії, Литві та Україні. Що я маю робити як головнокомандувач? Я не маю йти на провокації, але маю передбачати, що станеться, щоб не вийшло, як у 1941 році. Сталін усім казав не піддаватися на провокації, сигнали йшли з Кремля, а вже війна фактично починалася. Тому я змушений мати плани та підрозділи, частини білоруської армії, які реагуватимуть на будь-яку спробу тут створити конфлікт — на кордоні Прибалтики, Польщі та України”, — додав Лукашенко.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі