Лукашенко визначився з роллю білорусі у війні росії проти України

04 липня 2022, 07:01 Політика
Share Button
Олександр лукашенко заявив, що в союзі білорусі та росії вже давно створена єдина армія.

Про це повідомляє 3 липня білоруське державне видання “БелТА” з посиланням на його виступ з нагоди Дня незалежності білорусі.

“Ми – єдина країна, яка підтримує росію у цій боротьбі. А скільки країн з того боку? Майже пів сотні, що фактично воюють проти росії в Україні. Щось не складається баланс. І взагалі ті, хто нам дорікає, ви що, не знали, що у нас найтісніший союз із російською федерацією? З державою, з якою ми будуємо єдину, потужну, незалежну державу – Союзну державу. Де в союзі два незалежні народи… І що, вони не знали, що у нас створене вже давно у союзі білорусі та росії єдине угруповання збройних сил? Фактично єдина армія. Ви ж це все знали. То чому нам сьогодні дорікаєте? Ми були і будемо разом із братньою росією. Наша участь у “спецоперації” визначена мною давно”, – сказав Лукашенко.

Він переконує, що у перший день нападу росії на Україну, 24 лютого, він говорив, що “ми нікому не дозволимо стріляти в спину російській людині”.

“І ми зайняли оборону від Брестської фортеці до південних кордонів для того, щоб не допустити цього удару в спину росіянам з боку натовських військ. Вони нам цього пробачити не можуть. І для нас сьогодні це виявилося найважливішим напрямом”, – сказав лукашенко.

Він виголосив, що НАТО нібито “збільшило вдесятеро” чисельність збройних сил у Східній Європі. Як він вважає, “щоб воювати”.

 

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі