Лукашенко заявив, що росіяни і українці заздрять білорусам

04 липня 2020 Життя
Share Button
Фото з відкритих джерел
Голова держави вважає, що сусіди заздрять їм, бо білоруси живуть в «безпечній, спокійній країні».

Президент Білорусії Олександр Лукашенко заявив, що росіяни і українці заздрять білорусам, бо вони живуть в «безпечній, спокійній країні». Про це білоруський лідер розповів на урочистому зібранні, присвяченому Дню незалежності, який щорічно відзначається в країні 3 липня, пише Главком.

«Я кращі роки свого життя, як і багато хто з вас, віддав будівництву цієї країни, як міг, так і будував. Як виявилося, не гірше за інших. Головне, ми уникли воєн, живемо в безпечній, спокійній країні, де кожен, хто має малюка, може вийти на вулицю в будь-який час доби і бути спокійним», – підкреслив глава держави.

Білоруський лідер додав, що бере участь у президентській кампанії не тому, що, «вчепившись, тримається за це крісло посинілими пальцями».

«Я вже напрацювався, я вже наївся цієї президентської долі», – зазначив він.

Раніше Лукашенко говорив, що навколо є багато людей, які хочуть «влізти» в справи Білорусі через заздрощі або тому що їм не подобається білоруський народ, який проводить «незалежний курс».

«Ми нікому не повинні дозволити в черговий раз повернути нас під батіг і одягнути в постоли», – сказав політик і закликав громадян не розслаблятися.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі