Львів хоче взяти кредит для закупівлі нових тролейбусів

18 червня 2021 Львів
Share Button
Фото: ЛМР
Місто, з допомогою Міжнародної фінансової корпорації, планує закупити тролейбуси з автономним ходом.
Як наголошує Орест Олеськів, начальник управління транспорту ЛМР, це зробить місто більш екологічним та дасть змогу львів’янам комфортніше добиратися до віддалених районів Львова.

«З 2017 року місто веде переговори з Міжнародною фінансовою корпорацією щодо закупівлі тролейбусів з автономним ходом та електробусів.

Загалом місто планує закупити 100 таких тролейбусів, що зробить Львів більш екологічним містом. За розрахунками, такі тролейбуси близько 15 кілометрів проходитимуть на акумуляторах. Таким чином маршрут буде проходити не тільки там, де є тролейбусна контактна мережа, а й де її немає. А також ми зможемо усунути дублювання з автобусними маршрутами, що суттєво зробить маршрут комфортним та екологічним.

Передбачається декілька напрямків, де ці тролейбуси їздитимуть без підключення до контактної мережі. Зокрема, це Галицьке перехрестя, вул. Пасічна, район ТЦ «Кінг кросу» та центр міста, де відсутня контактна мережа», – розповів Орест Олеськів.

Окрім цього, за словами начальника управління транспорту, місто також планує закупівлю близько 250 електробусів.

«У нас є багато віддалених районів, до яких важко дістатися, а саме – Рясне, Глинянський Тракт та інші населені пункти територіальної громади. Придбавши тролейбуси з автономним ходом і велику кількість електробусів, ми берегтимемо екологію і забезпечимо комфортне пересування львів’ян до віддалених районів», – додає Орест Олеськів.

Нагадаємо, мова йде про кредити ЛКП «Львівелектротранс» у Міжнародної фінансової корпорації (кредит IFC ) та Фонду Чистих Технологій (кредит CTF) з метою забезпечення фінансування заходів з розвитку інфраструктури міста, а саме: фінансування закупівлі до 100 тролейбусів з автономним рухом і заряджанням під час руху з реконструкцією, розширенням контактної мережі для цих тролейбусів та електробуси.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі