Львів’ян та гостей міста запрошують на виставку до 180-річчя львівської фотографії

10 серпня 2020 Культура, Львів
Share Button
Фото Гал-інфо
18 серпня, Львівський історичний музей спільно з Львівським Фотомузеєм, запрошують львів'ян та гостей міста Лева на виставку до 180-річчя львівської фотографії.

Як розповів в коментарі Гал-інфо засновник Львівського Фотомузею Роман Метельський, відкриття виставки заплановане на 18 серпня.

“Якщо львів’яни підуть на виставку, якщо їм це буде цікаво, то вона може бути довготривалою”, – зазначив Роман.

“В даному проекті первинною є виставка світлин Львівського історичного музею. Для Львівського Фотомузею, це є чи не перша нагода показати на загал, що ми маємо. Наразі тяжко говорити наскільки концептуально дана виставка буде передавати дух саме Львівського Фотомузею, тому, що це в першу чергу ми долучаємось до проекту щоб розповісти про себе.

На виставці будуть унікальні експонати. Зокрема камера Юліана Дороша, цікаві дагеротипії Львівського історичного музею та Львівського Фотомузею, які в принципі ще ніде не показувались. Це унікальні речі та унікальний досвід.

Ми спільно з директором Романом Чмеликом вирішили зробити цю виставку цікавою для відвідувачів різної вікової категорії, тому буде окрема вітрина присвячена ірганкам, які повязані з фотографією. Буде астрономічна вітрина яку роблять Ігор Сальніков та Вікторія Темна. Є окрема вітрина-реконструкція фотолабораторії. Відомий колекціонер Ігор Ткачик представить кінотехніку від початку 20 століття до кінця 90-х років”, – зокрема розповів Роман Метельський.

Фото Гал-інфо

Організатори виставки зазначають, що будуть раді побачити на виставці людей, як професійних фотографів так і аматорів, які користувались різною фототехнікою, людей для яких відвідини такої виставки будуть своєрідним поверненням в молодість, дитинство, які зможуть оцінити, згадати і зокрема розповісти про свій власний досвід.

Фото Гал-інфо

“Звичайно, було б цікаво, якщо представники міського і обласного управління культури прийдуть і подивляться, на ініціативу п’ятьох львівських фанатів фотосправи. Людей, які виконують частково функцію державних управлінь культури і стараються зробити ще один музей у Львові, що буде цікавим не тільки для львів’ян але і може бути дуже потужною та цікавою родзинкою для туристів, які приїжджають з інших міст та інших країн”, – наголосив Роман Метельський.

 

Фото Гал-інфо

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі