Львів’янка дізналась про кредити, взяті на її ім’я, із численних сповіщень у “Дії”

12 січня 2022, 16:42 Життя
Share Button
Фото ілюстративне
На ім'я жінки шахраї взяли кредитів на понад 11 тисяч гривень.

Шахраї перевипустили sim-картку жінки і понабирали на неї кредитів на понад 10 000 грн. Про це вона дізналася після численних push-сповіщень у “Дії” про перевірку кредитної історії, розповіла постраждала Ірина Ілик у Facebook.

6 січня в жінки деактивувався телефон — дзвінки в месенджерах, прив’язаних до номера телефону, були не доступні. А після відновлення номеру у відділенні оператора зв’язку, жінка почала отримувати сповіщення в “Дії” про перевірку її кредитної історії Українським бюро кредитних історій.

Також Ірина Ілик одразу отримала повідомлення від фінустанови Moneyveo про отримання 1500 грн кредиту. Щоправда, коли жінка писала заяву у поліції, сума вже складала 6200 грн. Наступного дня прийшло ще декілька сповіщень про перевірку кредитної історії Ірини іншими фінустановами.

Наразі лише одна з трьох фінустанов визнала шахрайство та анулювала кредити, оформлені на жінку. Також потерпіла звернулася до УБКІ з запитом про шахрайські дії.

“Попросила деактивувати можливості надання інформації для кредиторів, також було встановлено Статус Контроль та опція Фріз (ця опція повідомляє усіх хто дає запит на мою кредитну історію про те, що я не бажаю отримувати кредити)”, — написала жінка.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі