Львів’янка Константина Круль відзначила столітній ювілей

23 липня 2021, 11:55 Життя, Львів
Share Button
Константина Круль
У Львові продовжують традицію вітати довгожителів міста, які відсвяткували 100 і більше років. Свій столітній ювілей 21 липня відзначила львів’янка Константина Круль.

Представники управління соціального захисту від громади привітали ювілярку з уродинами та вручили матеріальну допомогу в розмірі 5 тис грн, вітальний лист від міського голови та пам’ятну монету, пишуть у ЛМР.

Зауважимо, що усіх ювілярів, як і щороку, від громади вітають представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, які відзначають сто років, на День народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу в розмір 5 тис грн, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 5 тис грн.

Загалом у 2021 році на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачено 250 тис грн.

Одноразова матеріальна допомога в розмірі 5 тис грн виплачується відповідно до розпорядження міського голови від 18.01.2021 р N 9 «Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, яким у 2021 році виповниться 100 і більше років –мешканцям Львівської міської територіальної громади».

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі