Львів’янка відмовилася від святкування ювілею в ресторані, щоб нагодувати 200 бездомних

21 жовтня 2020 Львів
Share Button
Фото з фейсбук-сторінки "Емаус-Оселя"
Львів'янка Анна Костюк відмовилася святкувати свій день народження у ресторані, а натомість вирішила пожертвувати ці кошти на обіди для 200 бездомних людей.

Дівчина звернулася у “Емаус-Оселя” з пропозицією долучитися до роздачі їжі біля Порохової вежі для бездомних і влаштувати їм обід власним коштом, повідомляє Львівський портал

“Якщо коротко, то це історія про те, як я хотіла відсвяткувати свій ювілей і, якщо зовсім чесно, то ідея святкувати в ресторані мене зовсім не гріла… Мені хотілося нагодувати людей, які цього направду потребують, і я вирішила, що хочу організувати обід для 100 людей (в реалі вийшло 200)… Щастя, що у Львові є організація, яка займається організацією обідів для безпритульних. Після розмови з ними я дізналася, що 1500 грн достатньо, щоб нагодувати 200 людей. Все, що потрібно – це просто закупити їжу зі списку і привезти їм у притулок…”, – розповідає Анна.

Дівчина переконана, що робити добро значно легше, ніж ми думаємо і наводить конкретний аргумент – 7 грн 50 коп. Саме стільки потрібно, щоб нагодувати обідом одну людину.

В спільноті “Емаус-Оселя” зазначають, що були не надто здивовані таким вчинком, адже за 17 років існування працювали з різними людьми, але подібні ситуації все ж викликають приємне піднесення і радість.

Фото з фейсбук-сторінки “Емаус-Оселя”

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі