Львів’яни про епідемію: Будемо здорові!

26 березня 2020, 11:27 Життя, Незручне запитання
Share Button
Фото: Максим Козицький
Учора, 25 березня, Кабмін продовжив карантин ще на місяць, до 24 квітня. Що для львів'ян означає карантин, які його наслідки та як живеться у такий час.

Начальник управління спорту Львівської міської ради Антон Нікулін

Антон Нікулін під час відкриття футбольного Кубка Брюхович-2019. Фото: Юра Мартинович

Карантин це:

  1. Можливість навести порядок вдома та в голові
  2. Приділити багато уваги дітям та дружині
  3. Банально відпочити від шаленого темпу
  4. Підготувати своє тіло до літа. Щоб гарно виглядати на морі, на яке ми цього року не поїдемо)

Альпініст та бізнесмен Роман Городечний

Запитання неоднозначне, тому й відповідей передбачено декілька)

Якщо обговорювати зовнішні фактори наслідків карантину, то, звісно ж – це послаблення мого (та й більшості людей) соціального життя. Кількість автомобілів на дорогах дозволило відчути, що таке проїзд з точки А в точку Б дуже швидко) Брак спілкування за горнятком кави чи діловим сніданком був відчутний гостро в перший тиждень.

Відсутність можливості повноцінно займатись спортом, а саме: плавати чи займатись на тренажерах тощо. Але, я переконаний, що карантинні заходи (не люблю вживати слово «заборона») пришвидшують нас усіх до повернення до звичного режиму життя! Невикористана енергія знаходить своє місце у реалізації нових проєктів, які є для мене новими, цікавими і надихаючими!

Щодо ведення бізнесу та діяльності: звісно ж, усі, хто дотичний – розуміють, що обмеження є вимушеними. Вірю, що з теплом прийде й вирішення) Можливо, це не зовсім слова підприємця чи «акули» бізнесу) Але саме сьогодні, я так думаю! Без паніки і з вірою у те, що ВСЕБУДЕДОБРЕ!!!

Дисципліна, впевненість у майбутньому та взаємопідтримка – складові успіху 2020 року!

Будемо здорові)

Директор “Енергія Новояворівськ” Андрій Гнатуш

  1. Є три стовпи, на яких все тримається: медицина, армія та освіта… Якщо в це не вкладає держава, народ помирає…
  2. Освіта та освіченість мають значення…
  3. Ми заслуговуємо на те, що маємо і потрібно навчитись засвоювати уроки…
  4. Винен кожен з нас…
  5. Тост “будь-здоровий” стане невід’ємним атрибутом українського застілля

Друга приватна мемарня

Значить так: від початку всі потужності нашої мануфактури пішли на висвітлення теми коронавірусу. Вже через тиждень стало нудно про це жартувати, але мусимо, тому що більш нема про шо. Тішить, що політики не пропускають такої нагоди як епідемія, щоб не зробити якусь дічь. Нам це подобається – це інфопривід для мемів.

Скільки це триватиме – хтозна, але має бути весело. Бо як почнеться як в Італії, всі вони будуть сидіти вдома, крім Садового)) Про перебіг карантину адмінського складу Мемарні багато говорити не можу. Скажу лише, що ми живі-здорові, дотримуємось рекомендацій розумних людей і лишній раз не висовуємось. Робота поки є, гроші платять. На Мемарні – не платять. Як воно буде далі (в обох випадках ) – подивимось.

Ми серйозно ставимось до епідемії коронавірусу та не вважаємо її ні біозброєю, ні роздутим маркетингом. Словом, не підтримуємо будь-яку з конспіорологічних теорій. Китай – підараси, тому що замовчували масштаби хвороби. “Зелені” – також підараси, тому що рапортують про успішний китайський досвід боротьби з коронавірусом. Стидно, коротше.

Найкращий спосіб не вмерти – як від дій влади, так і від коронавірусу, бути свідомим та відповідальним. Як мінімум, сидіти вдома і якомога більше людей до цього загітувати. Однак сидіти вдома довго не вийде. Так шо поки тримаємось.

По карантину. У районі, де живе один з адмінів, народу багато. Так само як до карантину. Пенсіонери в магазинах, гопніки на сходових клітках, діти на майданчиках. Але в цьому нема нічого дивного чи страшного. Просто поки ми ще не встигли о***ти. Бо не було як в Італії чи в Іспанії. Коли буде – тоді всі о***ть. Буде боляче всім. Спершу було психологічно важко сприймати новини, бо “людоньки шо сі коїт”, але зараз стало легше. П’ята(ь) смерть(ей) та 100+ заражених, то вже фігня. Не вражає. Коли почнеться 10+ смертей в день – доведеться заново звикати сприймати новини.

Читайте також першу частину: Все буде “окей”: львів’яни про епідемію

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі