Львів’яни вийдуть на протест проти Aшану, який продовжує роботу на росії

28 березня 2022, 14:12 Львів
Share Button
29 березня о 13.00 год. біля Ашану на проспекті Чорновола, 16і у Львові люд збираються на протест.

Про це повідомляє Економічний бойкотний Рух.

26 березня, у суботу, гендиректор торгової мережі Auchan (Ашан) Ів Клод заявив, що мережа продовжить роботу в росії, бо “діє в інтересах цивільного населення”.
Так Клод відповів на заклик президента України Володимира Зеленського до французьких компаній піти з російського ринку.
“Ми закликаємо львів’ян, українців та цілий світ бойкотувати Ашан, якщо компанія не йде з рашистського ринку.
Десятки і сотні компаній вже зробили свій вибір і пішли з росії. Ашан вибирає вбивати наших дітей. Як саме?
Ів Клод заявляє, що вони просто продають хліб мирним жителям? Ашан вже понад двадцять років фінансує російську армію і продовжує це робити в той час, коли мирні українці гинуть дорогою по хліб. Навіть якщо вони той хліб ідуть купити в Ашані.
Як? Компанія сплачує податки в російську казну, з якої держава фінансує закупівлю озброєння та утримує армію. Залишаючись на російському ринку, Ашан фінансує війну проти України!
-Ашан працює для “мирних” росіян? Понад 70% жителів росії підтримують війну проти України. Не один путін винен у тому, що гинуть невинні мирні українці, дорослі і діти, у тому, що в Україні відбувається геноцид і цинічна блокада Маріуполя.
Компанія Ашан працевлаштувала в росії 30 тисяч людей. Ще сотні тисяч є її клієнтами. Що гірше житиметься росіянам, то швидше до них дійде, що війну треба завершити.
Світ завжди поділений на добро і зло. Залишаючись з агресором, Ашан вибирає бізнес на крові. І до них має це дійти!”, – повідомляють організатори.
Усіх небайдужих запрошують:
завтра, 29 березня, о 12.30 (мирна акція починається о 13.00),на проспект Чорновола, 16і, у Львові.
“Беремо з собою плакати, напишіть на них все, що хочете сказати бізнесу на крові! Кому далеко на Чорновола, є ще Ашани на Південному та на Стрийській, 30 (ТРЦ King Cross Leopolis). Можна навіть щодня по черзі ходити, аби всім дійшло!”, – додає Олег Радик з Економічного бойкотного Руху.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі