Львів’янин провчив кандидата, який засмічував місто своєю агітацією

14 жовтня 2020 Життя, Львів, Політика
Share Button
Голова львівського обласного осередку «Європейської солідарності» і кандидат на посаду мера Львова Олег Синютка заявив у вівторок про напад на члена цієї партії Олега Іваша.

За словами Синютки, невідомий чоловік з криком «Садовий і так вас зробить» напав на Іваша і застосував проти нього балончик з перцевим газом. В результаті «нападник» сам відгукнувся у Facebook і опублікував відео, яке спростовує заяви про безпричинний напад. Про це пише zaxid.net.

«Невідомий чоловік спровокував конфлікт, нецензурно висловлюючись у сторону партійної ідеології та застосовуючи фізичну силу. Після того, як кандидат у депутати Личаківського району намагався чинити опір та відстоював свою політичну позицію, невідомий застосував до нього перцевий балончик», – зокрема, заявив 13 жовтня Олег Синютка.

ін також опублікував фото заяви у поліцію, яку очевидно написав Олег Іваш. Нижче подаємо повний текст цієї заяви зі збереженням усіх граматичних та пунктуаційних особливостей письма кандидата Олега Іваша.

«13.10.2020 р. близько 15-00, я перебуваючи за адресою м. Львів по вул. Личаківський біля автостанції №6, де я проводив агітаційні міроприємства. На мене був здійснений напад зі сторони невідомої мені особи, чоловічої статті якого спільно зі мною було затримано в Личаківський ВП, працівниками поліції.

Під час даного конфлікту невідомий почав ображати мене, мою партію, до якої я належу потім коли я хотів обійти його, він почав застосовувати до мене фізичну силу, я почав пручатись, та відстоювати свою політичну позицію, невідомий після цього ще більше обурився та дістав перцевий балончик зі словами нецензурної лексики в сторону моєї політичної партії , та словами Садовий і там вас зробить: застосував його!

А також невідомий викликав поліцію! Після приїду працівників нас було запрошено у Личаківський ВП для написання заяв та дачі пояснень з даного приводу!

Свідків чи очевидців даного конфлікту я поки не встановив, але маю надію їх віднайти!»

Найцікавіше, у цій ситуації, що за якийсь час після публікації Олега Синютки «нападник» сам відгукнувся у Facebook і опублікував відео, яке спростовує заяви про безпричинний напад. Судячи з відео, Олег Іваш клеїв політичну рекламу у непередбачених для цього місцях.

«Я вирішив зробити зауваження чоловіку. З’ясувалось, що це сам кандидат в депутати клеїть агітацію. Він відмовився знімати свої папери. Прийшлось викликати поліцію. Коли я попросив затриматись до приїзду правоохоронців Олег Іваш проігнорував це прохання і, штовхнувши мене, хотів покинути місце, де він порушив закон. Я попередив – якщо він буде застосовувати до мене силу, я використаю засоби захисту. Після цього ми спокійно дочекались працівників поліції, які нас відвезли в Личаківський ВП, де я написав пояснення і надав дільничному зняте мною відео», – написав Микола Сливар.

Журналісти зв’язалися з Миколою Сливаром, щоб отримати додаткові пояснення. З’ясувалося, що його ніхто не затримував і після того, як він написав пояснення своїх дій у поліції, його відпустили. Він також стверджує, що не є членом чи прихильником якоїсь партії і коли звернув увагу на дії Олега Іваша, то не зауважив відразу, яку партію той популяризує. «Просто, коли я йду по вулиці, то хочу, щоб було чисто», – сказав Сливар.

Він також наголосив, що не є публічною людиною і коли публікував відео, що передувало конфлікту, то обмежив доступ до інших своїх дописів, бо там його друзі і родина.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі