Львів’янин захворів на ботулізм після вживання консервованих грибів

18 травня 2021, 18:43 Життя, Здоров'я, Трафунки
Share Button
Ілюстративне фото
Причиною захворювання стали консервовані гриби домашнього приготування.

У вівторок, 18 травня, в реанімацію інфекційного відділення Мостиської центральної районної лікарні госпіталізували 42-річного львів’янина, у якого діагностували ботулізм, пише zaxid.net.

Це вже четвертий випадок цього захворювання у цьому році, повідомила лікарка відділення моніторингу неінфекційних захворювань Львівського обласного лабораторного центру Наталія Попаденко.

«Пацієнт скаржився на сухість у роті, двоїння в очах, порушення ковтання і мови. Відомо, що напередодні чоловік вживав консервовані гриби домашнього приготування, які стояли рік і якими його пригостили знайомі. Ці гриби з ним споживали ще двоє людей, але токсини ботулізму попалися саме львів’янину», – повідомила Наталія Попаденко.

Стан пацієнта – середньої важкості. Йому, за словами Наталії Попаденко, вже ввели протиботулінічну сироватку.

На Львівщині цього року це вже четвертий випадок ботулізму. Усі пацієнти, на щастя, вижили й отруїлися вони консервами домашнього приготування.

Оскільки Львівська обласна інфекційна лікарня перепрофільована під ковідну лікарню, пацієнтів зі Львова й інших районів госпіталізують в інфекційні відділення районних лікарень, наразі Мостиської центральної районної лікарні.

“Діло” повідомляло, що на Чернігівщині дві людини померли від ботулізму.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі