Львів запрошує на День гуцульської культури

24 січня 2020 Культура, Львів
Share Button
У неділю, 26 січня, о 13.00 на площі Ринок розпочнеться День гуцульської культури під гаслом: «Гуцульська культура об’єднує Україну». Це театралізоване мистецьке свято, в якому братимуть участь колядницькі партії і творчі мистецькі колективи зі столиці Гуцульщини — Верховини.

«Це буде чудовий день – неділя, бо до Львова завітають гості з Гуцульщини і покажуть свою прекрасну творчість. Гуцульщина — це дуже колоритний світ, який доповнює Україну, тому ми третій рік поспіль організовуємо таке свято для мешканців і гостей нашого міста», — сказала Оксана Стельмах, начальниця відділу менеджменту закладів культури управління культури ЛМР.

Творчі народні колективи демонструватимуть на сцені унікальне автентичне мистецтво Верховинщини — гуцульську співанку, пісню, запальний народний танець та багато інших видовищних культурно-мистецьких дійств.

«Перш за все ми веземо до Львова коляду. Також ми привеземо наших танцюристів, гуцульські пісні. Це буде цікаво, гарно, тому запрошуємо всіх львів’ян перейнятись нашою гірською культурою», — розповів Іван Шкіндюк, голова Верховинської районної ради.

Нагадаємо, нещодавно ми писали, що гуцульська бриндзя – перший в Україні продукт, який отримав «паспорт» у Європу.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі