«Львівгаз» викрили у зловживаннях і фінансуванні ОПЗЖ

24 березня 2021, 15:54 Львів
Share Button
Оперативні співробітники обласного управління Служби безпеки України та прокурори Львівської обласної прокуратура викрили масштабний механізм зловживання посадовців АТ «Львівгаз».

Про це повідомив голова ЛОДА Максим Козицький у Фейсбуці.

“Зокрема, вони умисно звинувачували абонентів у нелегальному використанні газу. Навіть якщо такого факту не було. І вимагали за це хабарі. Також за даними слідства, працівники відділу економічної безпеки «Львівгазу» вимагали хабарі з тих абонетів, які несанкціоновано відбирали газ з розподільчої мережі. І в обмін на це вони обіцяли не вживати ніяких заходів. Теж за гроші. Зараз затримали одного з фігурантів схеми на хабарі у 130 тисяч гривень”, – написав Козицький.

Тривають слідчі дії.

“Також оперативні співробітники СБУ та прокурори встановили, що отримані кошти від протизаконних дій частково спрямовувались на фінансування політичної діяльності на Львівщині однієї «суперпатріотичної» партії та «ОПЗЖ»”, – повідомив голова ЛОДА.

Зараз перевіряється та встановлюється причетність інших керівників та посадовців АТ «Львівгаз» до корупційних дій.

У “Львівгаз” з приводу цих подій встигли заявити, що співпрацюють з органами.

Підприємство висловлює свою готовність до співпраці та надає слідству всю необхідну інформацію. На сьогодні особа, яка підозрюється у вчиненні злочину, не є співробітником АТ «Львівгаз». Будь-яке незаконне використання газу спричиняє збитки компанії «Львівгаз». Тому ми, в першу чергу, зацікавлені в недопущенні та виявленні таких фактів“.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі