Львівщина цьогоріч побила рекорд за кількістю 200-бальників на ЗНО

30 червня 2021 Життя, Львів
Share Button
Ілюстративне фото
Цього року на Львівщині ЗНО на 200 балів з різних предметів написали 77 людей. Із них троє отримали максимальну кількість балів із двох предметів.

Про це повідомили в департаменті освіти і науки Львівської ОДА.

За словами начальниці відділу дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільної роботи департаменту освіти Львівської ОДА Ірини Сислюк, цьогорічні показники складання ЗНО у нас дуже добрі. Ще такої кількості 200-бальників Львівщина не мала, тому це рекорд.

Зокрема, ЗНО з англійської мови на максимальну кількість балів написала 31 людина, хімію – 2, математику – 20 (12 з них є випускниками фізико-математичного ліцею). Троє учнів з Львівщини на 200 балів написали ЗНО з української мови та літератури. При тому, що загалом по Україні ЗНО на 200 балів з цього предмету написали лише 5 учнів.

Українську мову на 200 балів склав лише один абітурієнт. Троє мають найкращі результати з історії України, стільки ж з фізики. Біологію на 200 балів написали 14 учнів. А ось найкращих з географії на Львівщині немає.

Троє абітурієнтів на Львівщині отримали максимальні бали з двох предметів, тобто мають по 400 балів. Усі вони випускники Львівського фізико-математичного ліцею і складали на максимум ЗНО з математики і фізики.

Діло писало про історії львівських випускників, що склали ЗНО на 200 балів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі