Львівська обласна федерація зі стрибків у воду назвала найкращих за підсумками 2020 року

16 січня 2021 Львів
Share Button
Цими днями Львівська обласна громадська організація «Федерація зі стрибків у воду» визначила кращих своїх представників у різних номінаціях за підсумками непростого для спорту 2020 року.

Відтак серед найкращих визначено молодих перспективних стрибунів у воду Львівщини, їхніх наставників, спортивних арбітрів та партнерів федерації.

Зокрема:

Номінація: Найкраща спортсменка Віра СЕРЕДЯК (тренери Дмитро Адамчук, Уляна Кавійчик) – срібна призерка чемпіонату України-2020 серед спортсменок вікової групи «С» (дівчата віком до 13 років) у стрибках з однометрового трампліну; капітан збірної Львівської області зі стрибків у воду.

Номінація: Найкращий спортсмен Матвій ШЛОМ’ЯК (тренери Уляна Кавійчик, Дмитро Адамчук) – чемпіон України-2020 зі стрибків у воду серед спортсменів вікової групи «Е» (юнаки віком до 9 років).

Номінація: Найкращий тренер Дмитро Адамчук, Уляна Кавійчик.

Номінація: Найкращий спортивний арбітр Олег Мельніков – Заслужений тренер України зі стрибків у воду, суддя міжнародної категорії.

Номінація: Найкращий партнер федерації Дмитро Бублик – керівник благодійного фонду.

Залишається побажати подальших успіхів у розвитку стрибків у воду на Львівщині! При цьому варто зауважити, що в першій половині липня 2021 року у Львові планується проведення Чемпіонату України зі стрибків у воду у відкритому басейні Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України.

Довідково

Стрибки у воду – один із популярних олімпійських видів спорту. До програми Ігор Олімпіад цей вид було вперше включено у 1904 році й відтоді є постійно в олімпійських турнірах, де розігрується 8 комплектів медалей (по 4 серед жінок та серед чоловіків; одиночні та синхронні).

Стрибки виконуються з трампліна (1-3 метри) та вишки (5-10 метрів). Розвитком виду спорту в країні керує Федерація України зі стрибків у воду (президент Ігор Лисов). Діяльність Львівської обласної федерації стрибків у воду відновлена у 2014 році.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі