Львівська велогонщиця стала віцечемпіонкою Європи

19 жовтня 2019 Спорт
Share Button
Львівська велогонщиця Олена Старікова здобула першу медаль для України на чемпіонаті Європи з велотреку. Вона поступилася лише 10-разовій чемпіонці континенту з Росії.

Про це повідомили у НОК України у Львівській області.

Олена Старікова, яка двічі визнавалася відділенням НОК України у Львівській області найкращою спортсменкою Львівщини за підсумками окремих місяців, здобула першу медаль для України на чемпіонаті Європи з велотреку.

Змагання проходять в нідерландському місті Апелдорні і завершаться 20 жовтня. Олена здобула срібну медаль в індивідуальному спринті.

23-річна Старікова програла обидва фінальні заїзди росіянці Анастасії Войновій. Третє місце зайняла представниця Німеччини Лея Фрідріх, яку Олена випередила у півфіналі з рахунком 2:1.

Додамо, що цього року Старікова виграла срібло чемпіонату світу у Польщі і Європейських ігор в Білорусі в гіті на 500 метрів. 26-річна Войнова виграла чемпіонат Європи вдесяте. Вона срібна призерка Олімпійських ігор 2016 року, чотириразова чемпіонка світу.