Львівська залізнична лікарня і Медведчук. Хто хоче захопити заклад? – активіст

05 вересня 2020 Життя
Share Button
Фото: ілюстративне
Що об'єднує залізничну лікарню у Львові, медичний коледж "Монада" та Медведчука? Хто хоче захопити залізничну лікарню та приватизувати її? І до чого тут можуть бути Медведчук та Рижковський?

Відповіді на всі ці питання дає львівський активіст Іван Спринський у Facebook.

За його словами, Володимир Рижковський є чоловіком Олени Рижковської – заступниці начальника апарату адміністрації Рівненської ОДА. Саме цей орган є засновником Рівненської Медичної Академії, де Рижковський працює завідувачем кафедри. Ця інформація внесена в декларацію його дружини, в розділі “доходи”, де зазначена зарплата чоловіка. На роботу до вишу його приймав Ростислав Сабадишин – директор навчального закладу.

Далі йдеться про те, що у 2015 році, коли рівненська медична академія ще була коледжем, Сабадишин і Рижковський подавали свої кандидатури на членство у новостворений орган при Міністерстві освіти – національне агентство із забезпечення якості вищої освіти. Кандидатуру Сабадишина було відхилено, адже, згідно з законом, членами органу не можуть бути керівники вищих навчальних закладів. І навряд Сабадишин не знав про це. Як припускає Спринський, такий крок був зроблений, щоб використати свій авторитет серед освітян, аби переконати учасників з’їзду проголосувати, якщо не за нього, то за Рижковського, “так як це його людина”. У підсумку Володимир Рижковський переміг і увійшов до першого складу НАЗЯВО.

Також це підтверджується фактом, що після складання повноважень у НАЯЗВО, Рижковський повернувся на роботу в Рівненську Медичну Академію, йдеться у пості Спринського.

В той же час Ростислав Сабадишин є бізнес-партнером Ігоря Гайдучка, в обох по 50 % ТОВ “Аква”. Окрім того, Гайдучок є офіційним бенефіціаром медичного коледжу “Монада”. Неофіційно – це людина Медведчука, якого насправді і пов’язують з мережею престижних медичних навчальних закладів, зазначає Спринський.

Про те, що Гайдучок представляє інтереси Медведчука свідчить і той факт, що він кілька разів обирався до різних органів влади від політичних сил олігарха – “Опозиційний блок “Не Так!” (до Верховної ради і в ЛМР) та “Наш Край” (Львівська обласна рада). В усіх випадках, до слова, вибори програв. Власне тому існує досить висока імовірність при призначенні Рижковського керівником залізничної лікарні, що в подальшому нерухомість і землю цієї лікарні набуде Медведчук або його сателіти, припускає активіст Іван Спринський.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі